Напіватоматичні верстати із рухомим столом

Напівавтоматичний стрічкопильний верстат з двоколонною конструкцією і гідравлічним управлінням Pegas Gonda розроблений для виконання перепендикулярної і горизонтальної порізки сталевих конструкцією, профілів і масивних заготовок. Всі технічні характеристики можна відкрити в окремому файлі для шести моделей типу Pegas Gonda GOLEM .Верстат з високою продуктивністю призначений для серійного виробництва.

Верстат Pegas Gonda GOLEM призначений для високопродуктивної порізки заготовок великих розмірів. Рама верстата переміщується по двох колонах з лінійними направляючими. Конструкція верстата мінімізує вібрацію, це дозволяє досягти максимальної жорсткості і продуктивністі. Робочий стіл верстата пересувається по лінійним направляючим за допомогою незалежного двигуна з перетворювачем частоти із безступінчатим регулюванням швидкості подачі. Стіл обладнаний Т-подібними пазами для кріплення заготовок. Базовий комплект передбачає обладнання гідравлічним натягом пильного полотна, гідравлічним встановленням положення пильного полотна. Привід за допомогою планетарного редуктора і трифазного електродвигуна з безступінчатим регулюванням швидкості обертання пильного полотна з перетворювачем частоти. Система охолодження МОР з розподілом в напрямні полотна. Робочими рухами керує гідростанція. Консоль верстата обладнана автоматичним сенсором для визначення положення стрічкового полотна над матеріалом і кінцевий датчик для настройки нижнього положення. Система управління верстата показує такі робоче дані як: швидкість руху полотна, швидкість подачі консолі на врізання і стану окремих робочих подач. Передбачено додаткові входи і виходи для підєднання спеціального приладдя.

На верстаті встановлена система ARP, яка автоматично регулює швидкість подачі полотна в залежності від опору різання заготовки (навантаження на зуб). Дана система збільшує продуктивність верстата і стійкість полотна, знижує «людський фактор».

Комплект поставки: 

  • транспортер для відходів
  • перетворювач частоти
  • освітлення робочої поверхні
  • пильне полотно
  • набір інструментів
  • інструкція з обслуговування верстата

Написати нам

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення

×
Замовити

 
Завантажити файл:

×
Написать нам

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×
Contact us

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

×
Order

 
Upload file:

×
Заказать

 
Загрузить файл:

×