PIERCE CONTROL AUTOMATION

ЧПУ PIERCE CONTROL AUTOMATION – це персональні комп’ютери промислового класу. Операційна  система Windows® XP Embedded забезпечує  числове програмне управління «PIERCE-15» для виконаня надзвичайно точного і повторюваного керування рухом різки металу. Це дає можливість дотримуватися високої точності і жорстких допусків навіть на найскладніших  деталях. Використання операційної  системи Windows® XP Embedded передбачає можливість інтеграції в корпоративну мережу Користувача.

Умови роботи на обладнанні SCORPION-GР:

 • Стандартний діапазон робочих температур 0-40 °C
 • 95% вологості(без конденсату)
 • Система керування розроблена для роботи у важких умовах експлуатації
 • Територія за межами робочого діапазону цих значень може оснащуватися системою опалення для роботи в неопалюваних приміщеннях або навпаки  охолодженням для роботи в приміщенні з високими температурами в літній період.

Цифровий інтерфейс мережі EtherCAT передбачає можливість обміну даними в реальному часі.

Технічні характеристики обладнання PIERCE-15/19 :

 • Монітор – TFT-дисплей 15 "/ TFT дисплей  19"
 • XWGA 1280 x 1024, резистивний сенсорний екран
 • Процесор – IntelAtom 1600 МГц
 • Оперативна  пам’ять – DDR2 1024 мегабайт
 • Жорсткий диск – CompactFlash 8 Гб
 •  Порти – 1x 232, 3x USB 2.0 (2  з тилу, 1 з лицевої сторони)
 • 1x Ethernet 100 Мбіт/с, 1x EtherCAT 10 Мбіт/с
 •  Windows XP Embedded
 •  Живлення – 24В / 2,5 А макс
Функція Опис
Великий яскравий сенсорний екран Система PIERCE CONTROL AUTOMATION з сенсорним LСD екраном разміром 15-19" це дуже зручний для користувача людино-машинний інтерфейс. Широкий кут огляду та висока роздільча здатність графіки, дозволяють отримувати яскраве зображення навіть в найжорсткіших виробничих умовах, що дозволяє оператору легко і ефективно користуватися меню та керувати машиною термічного розкрою.

 

Повноколірний інтерактивний графічний дисплей, дає можливість не допускати холостої роботи, підтверджувати програму обробки виробів перед початком різки,переглядати маршрут різу в реальному часі і відслідковувати хід процесу різання. За допомогою маштабування можна перевірити відстань між деталями і не допускати зайвих відходів чи браку.

Управління процесом Дана надзвичайно потужна функція забезпечує точне регулювання параметрами під час газокисневої та плазмової різки. В програму обробки виробів можна вбудувати наступні параметри: напруга, струм, ріжучий газ, вторинний газ, швидкість різу та переміщення, висота різака та ін. Керування процесом дозволяє досягнути стабільної якості різу, уникнути помилок налаштувань та забезпечує оптимальні умови збільшення терміну експлуатації.
Захист від перезапису Операційна система захищена від перезапису. Функція запобігає небажаним змінам і внесення випадкового запису.
Гібридний режим Дана функція дозволяє швидкий запуск системи після включення живлення.

Стандартні форми

Бібліотека найбільш вживаних форм, яка постійно розширюється, Дає можливість розробляти набільш вживані форми прямо на пульті керування, використовуючи логічні підказки. Форми відображаються на дисплеї з розмірними лініями, що полегшує процес вводу числових розмірів, навіть складні форми мона робити послідовно і точно.

Для швидкого та простого розкрою металу використовуються макроси найбільш використовуваних форм, передбачено можливість розширення бази, відповідно до вимог Клієнта.

Налаштування позиції листа Швидке визначення положення листа на столі компенсує неправильність установки листа на столі та з допомогою кількох команд PIERCE CONTROL AUTOMATION вводить в програму деталі поправку, відновлючи правильне її положення відносно листа. Це значить, що можна як завгодно положити лист і починати процес різки. Дана функція економить матеріал та час, що витрачався на встановлення листа в правильне положення.
Перехід до позиції Відбувається відслідковування процесу різки і переміщення в режимі реального часу для контролю процесу виконання програми розкрою, відслідковування будь-яких етапів програми. Особливо важливо в непередбачуваних ситуаціях. Наприклад: з метою зменшення шкоди від перебоїв електроживлення комп’ютера.
Пошук Переривання поточної програми різу, перехід до другої деталі, опрацювання точок врізки, відновлення різу, заміна розхідних матеріалів, перехід на кінець обробки деталі, різання по зворотньому маршруту. Bсі ці дії виконуються швидко, одним дотиком до екрану, без втрати поточного положення різака і без псування металлу.

Система дозволяє проводити пошук наступних положень:

 

 • назад до розкрою;
 • початок програми;
 • кінець програми;
 • вибір точки;
 • наступний пункт;
 • попередній пункт;
 • привязка до контура(траєкторії).
Зворотній хід Дозволяє робити зворотній хід машини по контуру форми, повернутися до точки переривання або зупинки розкрою.
Автоматична газова консоль для автогенної різки Ця консоль дає можливість автоматичного регулювання процесу газової різки відповідно до вибраного режиму. Забезпечує автоматичну подачу та налаштування тиску газу для процесу розкрою листів високої товщини. Значення по замовчуванні можуть корегуватися з урахуванням конкретних умов роботи,  дані зберігаються для подальшого використання.
Автоматична консоль для плазмового розкрою Підключення системи керування з автоматичною консоллю для плазмової різки дозволяє контролювати процес задання тиску газу і швидкості потоку для даної заготовки, товщини заготовки. Система контролю виводит звіт для оператора, відображає повідомлення стану плазмотрона і процесу розкрою.
Багатозадачне середовище Операційна система Windows® XP Embedded збільшує продуктивність роботи, виконуючи одночасно декілька задач, а саме: завантажувати програму нової деталі, створювати або редагувати програму деталі, вибирати нову програму з бібліотеки форм, перевіряти повідомлення виробництва, заповнювати виробничі бланки, відслідковувати термін служби розхідних матеріалів, все це можна робити одночасно, не припиняючи процес різання.

Написати нам

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення

×
Замовити

 
Завантажити файл:

×
Написать нам

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×
Contact us

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

×
Order

 
Upload file:

×
Заказать

 
Загрузить файл:

×