наше виробництво

Послуги металообробки.

PlayPause
Shadow
Slider

Про нас:

Наша компанія працює на ринку металообробки більше 10 років. Основними напрямками нашої діяльності є виробництво металоконструкцій та продаж професійного обладнання для металообробки різних цінових категорій. Ми виробляємо найкращі в СНД столи з аспірацією для розкрою металу та експортуємо у Східну Європу та СНД. Також за останні 10 років ми продали і сьогодні обслуговуємо понад 200 портальних машин термічної порізки металу.
Наші виробничі потужності зосереджені у цеху 1500м.кв. Постійно в наявності асортимент металу як листового так і профільного. Спеціалізуємось на обробці як низьколегованих сталей так і нержавійки. Парк обладнання складається з одних із найдосконаліших установок для газоплазмового розкрою металу PIERCE RUR2500 / HPR130, зварювальних постів, камери фарбування на 48м.кв., піскоструйної камери, гибочних пресів, дільниці механічної обробки та ін. На базі наших виробничих потужностей ми готові до співпраці для реалізації будь-яких Ваших ідей по металообробці та пропонуємо партнерські відносини щодо втілення задумів у серійне виробництво та просування їх на ринку.
Також ми пропонуємо професійне обладнання як мобільне так і стаціонарне для зварювальних робіт, точних свердлильних і фрезерних робіт та розхідні елементи.

hotel-booking
hotel-booking

Наше виробництво: